Ach DreamWorks co się z wami dzieje? Taki komentarz nasuwa się po obejrzeniu ostatnich animacji tego studia. Przez wiele lat oddawano w nasze ręce naprawdę dobre filmy. Serie „Shrek”, „Madagaskar”, „Kung Fu Panda” i „Jak Wytresować Smoka” odniosły ogromny sukces. Co było kluczem? Być może dopracowanie animacji, wysoki poziom fabuły albo humor na dobrym poziomie lecz niestety w „Dzieciak Rządzi” tych elementów nie uświadczymy.

Animacja wyglądem jakby cofnęła się krok wstecz. Projektem postaci i otoczenia przypomina znienawidzone przeze mnie „Minionki” a sama fabuła jest tylko troszkę lepsza. W filmie „Dzieciak Rządzi” twórcy zrobili taki bałagan, że po wyjściu z seansu nie byłem pewien co właściwie obejrzałem. Korpospisek, szczeniaczki, fabryka bobasów żywcem wyrwana z animacji „Bociany” od Warner Animation Group, sceny rodem z „Paranormal Activity”, porwanie a na końcu prom kosmiczny w Las Vegas – wszystko zwieńczone do bólu irytującym małym brzdącem i koszmarnymi gagami. Jedynym elementem godnym podziwu jest przedstawienie dziecięcej wyobraźni.

Jak widzicie ” Dzieciak Rządzi” nie przypadł mi do gustu a DreamWorks jakby zapomniało na jakich strunach zagrać, żeby film wywołał pozytywne emocje.

Ocena Filmu⭐⭐⭐

Autor : Łukasz Spich


Zdjęcia i zwiastuny wykorzystane w recenzjach należą do ich prawowitych właścicieli i zostały użyte wyłącznie na potrzeby tekstu zgodnie z prawem cytatu oraz fair use.

 

 

cinema_city_master_rgb_blackbg
Film Obejrzałem w Kinie
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s