Szatan Kazał Tańczyć

Katarzyna Rosłaniec, czyli reżyserka starająca się wplatać w swoje filmy jak najwięcej kontrowersji. Galerianki i Bejbi Blues tylko utwierdzały mnie w przekonaniu, że takie podejście do kina nie ma większego sensu ponieważ w swoim bezpośrednim przekazie i ukazywaniu problemów młodych ludzi miało się wrażenie że biorą nas za idiotów. Najnowszy tytuł niestety dołącza do owego filmowego gremium.


Sex, Drugs & Instagram – dawno żaden tagline do filmu nie był tak trafny. Film stworzony jest w koncepcji połączonych filmików z instagrama. Jest to świeże podejście, ale jego wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Ciągłość fabularna przez taką koncepcję jest bardzo mocno zaburzona a nie pomaga to, że scenariusz jest po prostu koszmarny, przez co na ekranie widzimy zbitek okropnie połączonych scen, które nic nie wnoszą. Aktorsko film stoi słabo. Jedynie Danuta Stenka trzyma poziom.

Szatan Kazał tańczyć to strasznie chaotyczne kino, zwieńczone koszmarnymi dialogami. Znów Pani Rosłaniec popełnia te same błędy, które sprawiły, że miałem chęć wyjść z sali kinowej już w połowie seansu.

Ocena Filmu ⭐

Autor: Łukasz Spich

One Comment Add yours

  1. Dafne pisze:

    Widziałam inne filmy K.Rosłaniec: „Galerianki” i „Baby Blues”. Co można powiedzieć – kiczem twórczość tej pani zalatuje, niestety, więc mnie nie przekonała. Zapewne obejrzę również „Szatan kazał tańczyć”, aby przekonać się w jakiej kondycji jest obecnie reżyserka i czy zdoła mnie przekonać tym razem. Jak to mówią – do trzech razy sztuka. Ten film wydaje mi się odmóżdżaczem dobrym na kiepski nastrój. 🙂

    Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s