2017 Filmy Paramount Pictures Recenzje Filmów

Baywatch: Słoneczny Patrol

Słoneczny Patrol – kto nie słyszał o tym serialu z lat 90′. Swoją stylistyką, kiczem i nieukrywanym seksizmem idealnie wpasował się w realia dekady. W 2017 roku Paramount Pictures stworzyło filmowy reboot, który jest równie zły jak oryginał, ale również patrzy się z dziwnym sentymentem na paździerz wylewający się z ekranu.

„Komedia”, intryga kryminalna, grupka idiotów, żarty o podtekście seksualnym i przy okazji bycie ratownikiem. Na tym polega życie prawdziwego obrońcy życia w USA. Fabuła po prostu jest prosta jak deska, ale niczego więcej nie oczekiwałem. Pozwólcie że o scenariuszu nie będę się rozwodził bo po prostu nie ma nad czym. Nie wiem jak twórcy osiągnęli efekt przekroczenia granicy głupoty przy którym z dziwnym zainteresowaniem patrzy się w ekran. Dialogi są marne, ale nic nie przebije efektów komputerowych, które wyglądają jak żywcem przeniesione z czasów, gdy w telewizji prezentowany był protoplasta filmu. Miłym dodatkiem było zobaczenie na ekranie Davida Hasselhoffa i Pameli Anderson oraz wielu nawiązań do oryginalnego serialu.

Baywatch: Słoneczny Patrol to kino na niskim poziomie, ale wyznam wam, że przy niektórych scenach naprawdę się uśmiałem. Widocznie była mi potrzebna dawka prawdziwego odmóżdżenia.

Ocena Filmu⭐⭐⭐

Autor : Łukasz Spich


cinema_city_master_rgb_blackbg

Film Obejrzałem w Kinie

Zdjęcia i zwiastuny wykorzystane w recenzjach należą do ich prawowitych właścicieli i zostały użyte wyłącznie na potrzeby tekstu zgodnie z prawem cytatu oraz fair use.

 

Reklamy

0 komentarzy dotyczących “Baywatch: Słoneczny Patrol

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: