Katarzyna Rosłaniec, czyli reżyserka starająca się wplatać w swoje filmy jak najwięcej kontrowersji. Galerianki i Bejbi Blues tylko utwierdzały mnie w przekonaniu, że takie podejście do kina nie ma większego sensu ponieważ w swoim bezpośrednim przekazie i ukazywaniu problemów młodych ludzi miało się wrażenie że biorą nas za idiotów. Najnowszy tytuł niestety dołącza do owego filmowego gremium.


Sex, Drugs & Instagram – dawno żaden tagline do filmu nie był tak trafny. Film stworzony jest w koncepcji połączonych filmików z instagrama. Jest to świeże podejście, ale jego wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Ciągłość fabularna przez taką koncepcję jest bardzo mocno zaburzona a nie pomaga to, że scenariusz jest po prostu koszmarny, przez co na ekranie widzimy zbitek okropnie połączonych scen, które nic nie wnoszą. Aktorsko film stoi słabo. Jedynie Danuta Stenka trzyma poziom.

Szatan Kazał tańczyć to strasznie chaotyczne kino, zwieńczone koszmarnymi dialogami. Znów Pani Rosłaniec popełnia te same błędy, które sprawiły, że miałem chęć wyjść z sali kinowej już w połowie seansu.

Ocena Filmu ⭐

Autor: Łukasz Spich


cinema_city_master_rgb_blackbg

Film Obejrzałem w Kinie

Zdjęcia i zwiastuny wykorzystane w recenzjach należą do ich prawowitych właścicieli i zostały użyte wyłącznie na potrzeby tekstu zgodnie z prawem cytatu oraz fair use.