Współpraca

Filmowicz.pl to blog bazujący na dostarczaniu każdemu obywatelowi internetu recenzji najnowszych produkcji kinowych, serialowych oraz dokumentalnych. Publikacje napisane przejrzystym językiem skupiające się na każdym aspekcie omawianego dzieła w połączeniu ze schludnym wyglądem strony internetowej co miesiąc zachęcają około 8 tysięcy osób do przeczytania naszych artykułów.

Statystyki witryny za ostatni rok

Statystyki-min

Podczas naszej dotychczasowej działalności zaufało nam wiele firm, bez wsparcia których nasz blog nie znalazł by się w obecnym miejscu.

Uzupełnieniem naszej działalności jest profil na Twitterze oraz Facebooku. Tworzymy również podsumowania danego roku – w „topkach” można znaleźć informację o najlepszych produkcjach z którymi było nam dane zmierzyć się na dużym i małym ekranie. Przygotowane przez nas teksty mają długi „cykl życia”, który gwarantuje dotarcie do zainteresowanej grupy docelowej.

Czytelnicy doceniają naszą niezależność i profesjonalizm przy tworzeniu materiałów dzięki czemu blog filmowicz.pl znalazł się wśród stron polecanych przez Zakład Historii i Teorii Filmu Uniwersytetu Łódzkiego

 

Propozycje współpracy proszę kierować na poniższy e-mail:

[email protected]

lub za pomocą formularza kontaktowego

Materiały do pobrania:

  1. Logo
Logotypy zamieszczone w tekście należą do ich prawowitych właścicieli. 
Reklamy