Współpraca

Filmowicz.pl to blog bazujący na dostarczaniu każdemu obywatelowi internetu recenzji najnowszych produkcji kinowych, serialowych oraz dokumentalnych. Publikacje napisane przejrzystym językiem skupiające się na każdym aspekcie omawianego dzieła w połączeniu ze schludnym wyglądem strony internetowej co miesiąc zachęcają około 8 tysięcy osób do przeczytania naszych artykułów.

Statystyki witryny za ostatni rok

Statystyki-min

Podczas naszej dotychczasowej działalności zaufało nam wiele firm, a w szczególności sieci kin Cinema City, Helios oraz Instytucja Filmowa Silesia Film bez wsparcia których nasz blog nie znalazł by się w obecnym miejscu.

Współpracowaliśmy również z:

  • serwisami VOD : Chili Cinema, Showmax,
  • telewizją FOX,
  • serwisami agregującymi recenzję: Mediakrytyk i Filmkrytyk,
  • Czasopismem kulturalnym Reflektor – rozświetlamy kulturę,
  • Festiwalem filmowym ARS Independent
  • aplikacją Squid prezentującą wiadomości na urządzeniach mobilnych

Uzupełnieniem naszej działalności jest profil na Twitterze oraz Facebooku. Tworzymy również podsumowania danego roku – w „topkach” można znaleźć informację o najlepszych produkcjach z którymi było nam dane zmierzyć się na dużym i małym ekranie. Przygotowane przez nas teksty mają długi „cykl życia”, który gwarantuje dotarcie do zainteresowanej grupy docelowej.

Czytelnicy doceniają naszą niezależność i profesjonalizm przy tworzeniu materiałów dzięki czemu blog filmowicz.pl znalazł się wśród stron polecanych przez Zakład Historii i Teorii Filmu Uniwersytetu Łódzkiego

 

Propozycje współpracy proszę kierować na poniższy e-mail:

[email protected]

lub za pomocą formularza kontaktowego

Materiały do pobrania:

  1. Logo
Logotypy zamieszczone w tekście należą do ich prawowitych właścicieli. 
Reklamy