Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością. Już w środę o godz. 20:10 w Ale Kino + premiera nowego serialu „Zdążyć przed zmrokiem” na podstawie bestsellerowych powieści Tany French. 

Fot. Materiały prasowe

Obrzeża Dublina. W lesie Knocknaree zostają znalezione zwłoki 13-letniej Katy Devlin. Ślady wskazują na swego rodzaju rytualne zabójstwo. Sprawą zajmuje się śledczy Rob Reilly, dla którego dochodzenie jest wyjątkowo bolesne. W tym samym lesie wiele lat temu sam ledwo uszedł z życiem, a bandyty, który atakował dzieci nigdy nie złapano.

Teraz Reilly ma szansę zamknąć traumatyczny rozdział z przeszłości. Przy śledztwie pomaga mu detektyw Cassie Maddox, która sama zmaga się z demonami z przeszłości.Zdążyć przed zmrokiem – produkcja BBC przy współpracy z amerykańskim Starz i irlandzkim RTÉ jest ekranizacją dwóch pierwszych książek z cyklu kryminałów autorstwa Tany French – „Zdążyć przed zmrokiem” i „Lustrzanego odbicia” .

„Zdążyć przed zmrokiem” Premiera 8 kwietnia o godz. 20:10 na kanale Ale kino+.

Te dwie historie w jedno połączyła Sarah Phelp, scenarzystka znana ze świetnych adaptacji powieści Agathy Christie (m.in. „The ABC Murders” czy „And Then There Were None”). W rolach głównych zobaczymy Killiana Scotta w roli detektywa Roba Reilly’ego oraz Sarah Green jako Cassie Maddox.

Źródło: Canal+

Cieszymy się, że wpadłeś do nas poczytać o filmach/serialach. Więcej naszych tekstów o elementach kultury audiowizualnej znajdziesz wpisując w przeglądarkę filmowicz.pl